Přeskočit na obsah

Svěřenský fond nástroj ochrany a správy majetku

Zakládání svěřenských fondů / Svěřenská správa

Ochrana před následky Covid 19

Ochrana majetku

Nejúčinnější ochrana Vaší budoucnosti

V posledním období poznáváme život i z jiné strany. Pandemie Covid 19 a hlavně regulace aktivit naší společnosti nám připomněla, že k životu patří i strasti, v tomto případě navíc nezaviněné. Které, ale přesto mohou mít v budoucnu fatální následky, ať už ve formě exekuce, insolvence, úpadku, či jiných.

Ochrana majetku = Svěřenský fond

Co je žaloba na doplnění pasiv ?

Mnoho živnostníků, podnikatelů, zaměstnanců ale i jednatelů firem, byli nuceni pozastavit své ekonomické aktivity a díky tomu přišli o své příjmy. Tyto lidé přitom vlastní soukromé majetky, které teď mohou být ohroženy, a to bez jejich jakéhokoliv provinění. Navíc od 1.1.2021 platí přísnější pravidla pro odpovědnost statutárních zástupců za úpadek firmy. Novela umožňuje insolvenčním správcům vymáhat po nich, skrze  „žaloba na doplnění pasiv“  zaplacení rozdílu mezi závazky a majetkem firmy.

A je toho víc...

Ochrana majetku

Nejúčinnější ochrana majetku

Svěřenský fond je forma správy majetku vyčleněného z vlastnictví zakladatele, a to při zachování jeho plné anonymity. Účelově osamostatněný majetek se stává majetkem „bez vlastníka“, je majetkem anonymním, ale stále pod správou původního vlastníka.

Což samo o sobě nestačí...

Co je třeba aby ochrana byla 100%

Svěřit se odborníkům ...

Kvalitně a správně nastavený statut svěřenského fondu.       A samozřejmě načasování založení svěřenského fondu.      V okamžiku, kdy exekutor klepe na dveře je již většinou pozdě.

Správně nastavený statut ochrana majetku
Tvoříme svěřenské fondy

Svěřenské poradenství

Naše společnost se věnuje zakládání svěřenských fondů a jejich následné správě a administraci již od roku 2016. Díky mnohaletým zkušenostem a praxi Vám dokážeme nastavit statut Vašeho svěřenského fondu opravdu na míru, tak abychom Vám pomohli ochránit Váš majetek v této složité době. Svěřenský fond = ochrana majetku.

Jsme tu pro Vás...

ONLINE poradna

+420 775 997 977

Založte si svěřenský fond včas a exekuce, insolvence ani úpadek již neohrozí Váš majetek